Vaterpololiga prvaka

Jerko Marinić Kragić svojim projektilima otvorio vrata drugog kruga: Jadran je odlično odigrao drugo poluvrijeme i ubilježio pobjedu nad Apollonom

23. rujna 2021. - 18:36

Splitski Jadran upisao je i drugu pobjedu na kvalifikacijskom turniru Lige prvaka u Podgorici nakon što je svladao grčki Apollon. Do pred kraj druge četvrtine utakmica je još bila neizvjesna pri vodstvu Jadrana 7:6, a onda su Splićani zabili pet golova u pet minuta, bez odgovora sa suprotne strane, i odlijepili se na 12:6. Opet su Marinić Kragić s pet golova i Harkov s četiri predvodili jadranaše koje u petak u 20.30 čeka okršaj s mađarskim OSC-om.