Vaterpolouz rub bazena

Briljantna pobjeda ‘jadranaša‘ nad Barcelonom: osigurana je play-off runda kvalifikacija za Ligu prvaka

9. listopada 2021. - 21:30

Jadran je izborio play-off rundu kvalifikacija za Ligu prvaka briljantnom pobjedom protiv Barcelone.

- Ja sam zadovoljan u prvom redu zbog pobjede 8:4, da to nije recimo 16:12, nije utakmica s puno primljenih golova. Promašivali smo u napadu sve što se moglo promašiti, ali kad igraš ovakvu obranu, onda se i pobjedi. To nas do sada nije krasilo – kazao je trener Jadrana Mile Smodlaka.

Kakva prva četvrtina. Nije bilo golova sve do 33 sekunde prije kraja kada je situaciju s igračem više realizirao Antonio Dužević. No, iako bez golova, gledali smo vrhunskih sedam i pol minuta. Prvenstveno briljantnu partiju vratara Jadrana Mate Anića koji je skinuo pet – šest nevjerojatnih udaraca igračima Barcelone. Kao da je zaključao Jadranova vrata. Splitski su vaterpolisti, pak, propustili svoje...

26. travanj 2024 20:13