Nogometaši Brentforda u londonskom su obračunu očitali lekciju Chelseau na Stamford Bridgeu, za goste zabio i Danac Eriksen

2. travnja 2022. - 21:29

Nogometaši Manchester Uniteda i Leicestera osvojili su po jedan bod u dvoboju 31. kola engleske Premier lige odigranom na Old Traffordu, koji je završio 1-1.

Goste iz Leicestera u vodstvo je doveo Nigerijac Kelechi Iheanacho u 63. minuti. Tri minute poslije izjednačio je Fred. Leicesteru je u 80. minuti na intervenciju VAR-a poništen pogodak Jamesa Maddisona zbog prekršaja.

Manchester United je sa 51 bodom ostao na šestom mjestu, a Leicester je deveti sa 37 bodova.

Nogometaši Brentforda u londonskom su obračunu svladali Chelsea na Stamford Bridgeu sa 4-1, a u strijelce se za gostujuću momčad upisao i Danac Christian Eriksen, što mu je prvi pogodak po povratku u englesku Premier ligu.

Chelsea je poveo pogotkom Antonija Rudigera s više od 30 metara u 48. minuti, da bi samo 12...

26. travanj 2024 05:35