Strani nogometbundesliga

Juranović postigao sjajan pogodak, Union Berlin odigrao neriješeno. Pogledajte majstoriju...

16. travnja 2023. - 20:17

Hrvatski nogometni reprezentativac Josip Juranović postigao je sjajan pogodak u 1-1 (1-0) remiju Uniona iz Berlina protiv Bochuma u susretu 28. kola njemačkog prvenstva.

Juranović je u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena iz slobodnog udarca sa 20-ak metara pogodio sam gornji desni kut suparničkog gola i tako doveo svoju momčad u vodstvo, ali Stoeger (55-11m) je početkom nastavka iz kaznenog udarca poravnao na konačnih 1-1.

Video pogledajte OVDJE.

Juranoviću je ovo drugi bundesligaški gol, a odigrao je čitav susret za Union koji je sada treći sa 52 boda, jednim više od četvrtog RB Leipziga, a dva više od petog Freiburga, dok je 15. Bochum sada na 27 bodova, tri više od Stuttgarta i Schalkea 04 koji drže mjesta koja vode u kvalifikacije za ostanak, odnosno drugu ligu....

27. travanj 2024 07:16