Strani nogomettalijansko prvenstvo

Genoa na hrvatski pogon stigla do uvjerljive pobjede nad Crotoneom: Pjaca zabio nakon samo sedam minuta igranja, Badelj asistent

20. rujna 2020. - 17:17

U dvoboju prvog kola talijanskog nogometnog prvenstva Genoa je pobijedila povratnika u Serie A Crotone sa 4-1, uz pogodak Marka Pjace i asistenciju Milana Badelja.

Pjaci je za pogodak u premijernom nastupu u dresu Genoe trebalo svega sedam minuta igre. Ušao je u igru u 58. minutu umjesto Gorana Pandeva, a sedam minuta kasnije je lijepo zabio za 4-1.

Hrvatski reprezentativac je u Genou stigao u petak na posudbu iz Juvantusa, a već dva dana kasnije dobio je priliku. I opravdao je povjerenje.

Odličan debi u dresu Genoe imao je i Milan Badelj koji je upisao asistenciju za treći pogodak domaćina. Badelj koji je na Luigi Ferraris stigao iz Lazija, igrao je do 68. minute, dok Petar Brlek nije nastupio za domaći sastav.

Golove za Genou zabili su i Mattia Destro (6), Goran Pandev (9),...

20. travanj 2024 16:31