Strani nogometslavlje arsenala

Emotivan dvoboj za Cristiana Ronalda: zabio je svoj 100. zgoditak u Premiershipu, a navijači ‘topnika‘ su mu pljeskali dok je uperio prst prema nebu

23. travnja 2022. - 17:21

Nogometaši Arsenala izbili su na četvrto mjesto ljestvice engleskog prvenstva svladavši u prvom susretu 34. kola izravnog konkurenta Manchester United sa 3-1 (2-1).

Arsenal je poveo već u 3. minuti kada je Nuno Tavares iskoristio početničke pogreške Alexa Tellesa i Varanea u gostujućoj obrani. Na 2-0 povisio je Saka u 32. minuti iz kaznenog udarca kojega je sam izborio nakon pekršaja Tellesa, no samo dvije minute potom Cristiano Ronaldo je smanjio na 2-1 nakon ubacivanja Matića. Novim pogotkom portugalska je zvijezda ispisala povijest, bio je to njegov 100. gol u Premier ligi.

Ronaldov gol pogledajte OVDJE

Ključni trenutak dogodio se u 57. minuti kada Bruno Fernandes nije iskoristio kazneni udarac za 2-2 pogodivši vratnicu, da bi kazna za taj promašaj stugla u 70. minuti kada...

26. travanj 2024 18:33