Dva gola nezaustavljivog Rebića u manje od dvije minute, Ibrahimović stigao do 500 golova u karijeri

7. veljače 2021. - 17:12

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić bio je dvostruki strijelac za Milan koji se domaćom 4-0 (1-0) pobjedom protiv Crotonea u susretu 21. kola talijanskog nogometnog prvenstva vratio na vrh ljestvice.

Rebić je postigao dva pogotka u razmaku od manje od minute i pol, u 69. i 70. minuti, kojima je postavio konačni rezultat, a oba puta asistent je bio Calhanoglu. Prvo je Rebić poentirao glavom nakon udarca iz kuta, a zatim je pogodio i iz voleja na povratnu loptu turskog veznjaka. Bili su to treći i četvrti Rebićev pogodak u Serie A ove sezone.

Prva dva gola na utakmici postigao je švedski vetaran Zlatan Ibrahimović, koji će u listopadu ove godine napuniti 40 godina. Ibrahimović je doveo Milan u vodstvo u 30. minuti svojim 500. klupskim pogotkom u karijeri i to nakon...

27. travanj 2024 05:05