Ante Rebić zabio krasan gol, ali Milan ipak teško kiksao kod Salernitane

19. veljače 2022. - 23:03

Nogometaši Milana načinili su veliki kiks u borbi za naslov prvaka nakon što su u susretu 26. kola Serie A odigrali tek 2-2 na gostovanju kod "fenjeraša" Salernitane.

Milan je poveo već u petoj minuti golom Juniora Messiasa i činilo se kako će "Rossoneri" lagano do bodova.

No Salernitana je okrenula rezultat preko Federica Bonazzolija (29) i Milana Đurića (72). Hrvatski napadač Ante Rebić vratio je goste u život izjednačivši u 77. minuti na 2-2 sjajnim udarcem s više od 20 metara. Rebić je svoj drugi gol ove sezone zabio 15 minuta nakon što je ušao u igru.

Gosti su u preostalom vremenu jurnuli i po treći gol, međutim Salernitana se uspjela obraniti.

U ranije odigranom susretu Verona, koju vodi Igor Tudor odigrala je 2-2 na gostovanju kod Rome premda je vodila 2-0 nakon 2...

25. svibanj 2024 00:30