Košarkauvjerljiva pobjeda

Raspoloženi Žuti ubacili čak 14 trica i protutnjali Zagrebom

Piše Ivan Renić
13. travnja 2022. - 22:05

Kakva šuterska večer „žutih”! Košarkaši Splita uvjerljivo su pobijedili Cedevitu Junior rezultatom 86:64. Stigli su Subotićevi momci tako do prve pobjede nad Cedevitom u Zagrebu ove sezone. Susret je od početka bio jednosmjerna ulica. Domaći su upisali šesti uzastopni poraz u utakmici u kojoj nisu vodili nijednom.

Split je krenuo furiozno! „Žuti” su otvorili serijom 12:0. Lovre Runjić sjajno koristi minute u domaćem prvenstvu. Ubacio je dvije trice na početku odredivši tako smjer u kojem će se utakmica kretati do kraja. Nemoćno je izgledala zagrebačka momčad. Šut ih nije služio, obrana je bila mlaka.

„Nanjušio” je to splitski sastav. U prvoj četvrtini stisnuli su gas do daske i pred sam kraj vodili i 21 razlike (30-9). Pokušavao je Damir Mulaomerović...

29. svibanj 2024 05:56