Hajdukbiramo tragičare

Prvo poluvrijeme je trebalo biti 3:0 za Hajduk, a ne možeš ni penal zabiti u zadnjoj sekundi makar da se spasiš

4. listopada 2020. - 08:31

Ovo nisu istine, što bi se trebalo dogodit da Hajduk ne izgubi u Velikoj Gorici, prvo poluvrijeme je trebalo bit 3:0 za Hajduk, a ne možeš ni penal zabit u zadnjoj sekundi makar da se spasiš sa 2:2.

Tako je kukala vojska bliskih Hajduku uokolo nas u novinarskoj loži, a na nama je da proberemo – tragičara... Peti poraz Hajduka u šest nastupa u Velikoj Gorici.

Jest, junak je Kristijan Kahlina, obranio je penal Jairu, u 150. nastupu za Goricu, 144. uzastopnom, ali to nas je malo briga, kad već nije prešao u Hajduk.

A na strani „bijelih” nekoliko je tragičara, hamletovskih lica.

Jairo, on je mogao staviti šminku na završnicu utakmice, kozmetiku na već ispisan poraz, gol iz penala donio bi i bod i osmijeh zadovoljstva, poslije svega slavio bi se kao pobjeda, a bio bi i korak...

26. travanj 2024 19:15