Hajdukprijateljski ogled

Hajduk u sjajnoj utakmici slavio protiv Arisa: debitirao Jan Mlakar, u strijelce se upisali Livaja, Jairo i Ljubičić

Piše PSD
4. srpnja 2021. - 19:17

Hajduk je danas odigrao svoju treću utakmicu na slovenskim pripremama, a protivnik im je bio grčki Aris. U sjajnoj utakmici prepunoj prilika, Bijeli su slavili rezultatom 3:1, a strijelci su bili Livaja, Jairo i Ljubičić.

Hajduk je došao u vodstvo u 7. minuti, nakon što je Livaja sjajnim lobom matirao istrčalog vratara Siampanisa, dok su Grci u 23. minuti poravnali na 1:1 zahvaljujući pogotku Chatzipiripidisa.

Tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme, a Jens Gustafsson u 59. minuti odlučio je promijeniti cijelu momčad osim Posavca. Bez obzira na to, Bijeli su nastavili s dobrom igrom te su do kraja utakmice došli do pobjede zahvaljujući golovima Jaira u 72. i Ljubičića u 78. minuti.

Naglasimo i to da je za Bijele debitirao i Jan Mlakar, koji je igrao od početka do 59. minute....

01. svibanj 2024 19:49