Domaći nogometSREDIŠTE SPLIT

Zmaj s polovičnim učinkom na domaćem terenu i bez bodova iz Zadra: pobjeda juniora i tri poraza

Piše Mladen Bagić
21. ožujka 2022. - 19:38

Vikend su obilježili očekivani porazi dvije mlađe kategorije makarskog Zmaja na gostovanju u Zadru, te isto tako očekivani ishodi makarskih utakmica s vršnjacima Omladinca. Najmlađi su se odlično držali makar je Zadar poveo malo prije odmora. Još je u 55. minuti izjednačio Niko Filipović, ali domaći dječaci dvije minute kasnije dolaze do pobjedonosnog gola (Bartulović) za 2:1.

Stariji nisu mogli ozbiljnije zaprijetiti odličnim Zadranima koji su drugi iza Adriatica (Zmaj je 10.). Završilo je 5:0, Dino Đorđević postigao je hat-trick. U nedjelju su kadeti dočekali Vranjičane željni toliko očekivane prve pobjede u sezoni. Ništa opet, 17. je ovo poraz u 19 utakmica, sada je završilo 0:3. Kestenje su morali vaditi juniori, zato se klub u zimskoj stanci i pojačao s puno mlađi...

31. svibanj 2024 15:36