Domaći nogometbitka za europu

Riječane sekunde dijelile od pobjede nad PAOK-om, odluka pada na Rujevici

19. kolovoza 2021. - 22:11

Nogometaše Rijeke sekunde su dijelile od pobjede nad PAOK-om na gostovanju u Solunu, ali je prva utakmica doigravanja za Konferencijsku ligu završila 1-1 te će Riječanima za plasman u grupnu fazu ovog natjecanja biti potrebna pobjeda za tjedan dana u uzvratu na Rujevici.

Rijeka je do vodećeg pogotka došla u 33. minuti, kad je preciznim i snažnim udarcem s više od 20 metara mrežu pogodio Ivan Lepinjica. Sve do posljednje minute sučevog dodatka u drugom dijelu Riječani su držali prednost, a tada je nakon ubačaja iz kuta lopta pogodila braniča Rijeke Niku Galešića i od njega se odbila u mrežu za konačnih 1-1.

Nogometaši Rijeke nisu se uplašili vatrenog dočeka u Solunu ni početne inicijative domaće momčadi. Dobro postavljena riječka obrana, s trojicom igrača u...

26. travanj 2024 17:40