Domaći nogometPromjena na klupi

Nova šansa za Oršića, dobio je otkaz trener Southamptona koji mu je u Premiershipu dosad dao samo šest minuta

Piše Frane Vulas
12. veljače 2023. - 12:23

Trener Southamptona Nathan Jones koji je hrvatske nogometaše Mislava Oršića i Duju Ćaletu-Cara u zadnje vrijeme izbacio iz kadra dobio je otkaz nakon samo tri mjeseca provedena na klupi.

Jones je Southampton nakon jučerašnjeg poraza od Wolverhampton Wanderersa (1:2) ostavio na posljednjem 20. mjestu Premiershipa. Baš je taj domaći poraz bio kap koja je prelila čašu jer je stigao nakon što je na svom travnjaku momčad prokockala 1:0 vodstvo s igračem više, odnosno primila je čak dva pogotka od Wolverhamptona koji je od 27. minute igrao samo s desetoricom. Velšanin Jones je upisao čak osam poraza u devet ligaških susreta, od čega čak četiri domaća u nizu. Momčad za subotnji prvenstvni okršaj s Chelseajem zasad priprema dosadašnji glavni trener prve momčadi Ruben...

28. travanj 2024 18:48