Lokomotiva i Varaždin podijelili bodove i ostali bodovno poravnati na tablici: gosti prekinuli niz od šest poraza

20. studenog 2020. - 19:27

U susretu 12. kola Prve HNL Lokomotiva i Varaždin su igrali 2-2 (1-1).

Varaždin je poveo golom Delića (6), vrlo brzo poravnao je Chajia (10), gosti su do novog vodstva stigli nakon velike pogreške domaćeg vratara Hendije (60-ag) koji je izravni udarac iz kuta Urate propustio kroz ruke te je lopta završila u mreži, a na konačnih 2-2 poravnalo je novo pojačanje domaćih Papadopoulos (89).

Delić je doveo Varaždin u vodstvo preciznim udarcem s više od 20 metara koji je odsjeo u donjem desnom kutu Hendije koji je i u toj situaciji mogao bolje reagirati. No, samo četiri minute potom Chajia je lijepim volejom sa 12 metara iskoristio ubačaj Karačića za poravnanje na 1-1.

U nastavku je Urata je uputio ne pretjerano opasan udarac iz kuta kojega je Hendija htio "izboksati" iz svog...

26. travanj 2024 17:24