Tenisspektakl u zadru

Rubljov izborio finale Adria Toura, večeras od 20 sati za naslov se bori protiv Đokovića

21. lipnja 2020. - 16:37

Ruski tenisač Andrej Rubljov (ATP - 14.) pobijedio je Nijemca Alexandera Zvereva (ATP - 7.) sa 4-2, 4-1 u dvoboju posljednjeg kola po skupinama na zadarskom turniru Adria Toura, čime je izborio pravo boriti se protiv Novaka Đokovića za naslov pobjednika.

Ruboljov je prepoznatljivom agresivnom igrom razoružao sedmog tenisača svijeta i sa sve tri pobjede u skupini izborio mjesto u večerašnjem finalu, koje će započeti u 20 sati.

Nedjeljni program u teniskom centru na Višnjiku započeo je pobjedom najbolje rangiranog hrvatskog igrača Borne Ćorića koji je sa 4-3 (4), 4-3 (2) svladao Srbina Peđu Krstina i osvojio drugo mjesto u svojoj skupini, u kojoj je već u subotu prvu poziciju i plasman u finale izborio Novak Đoković.

U preostala dva dvoboja po skupinama Đoković će se za f...

23. travanj 2024 07:28