TenisNije izgledalo dobro

‘Mučne, jezive scene! Što se dogodilo Đokoviću?‘; Navijači zabrinuti, srpski mediji u šoku zbog ove snimke...

Piše SN
25. svibnja 2024. - 10:27

Novak Đoković u polufinalu je završio svoj put na ATP turniru u Ženevi. Iako se prvi igrač svijeta protiv Tomáša Macháča uspio vratiti u igru, osvojivši drugi set uz glatkih 6:0 za 27 minuta, češki tenisač u trećem setu je, pak, slavio sa 6:1 i osigurao prolaz u finale, pišu Sportske novosti.

Bio je to Đokovićev zadnji nastup prije početka Roland Garrosa, gdje ga u prvom kolu čeka domaći predstavnik, Francuz Pierre Hugues Herbert.

AFP

- Nisam imao dobru večer, danas je bilo jako teško. Imao sam nevjerojatnu mučninu tijekom prvog dijela meča. Ne želim Macháču nešto oduzimati, zaslužio je pobjedu, ali ne znam što da mislim o ovoj igri. Volio bih to zaboraviti - rekao je Đoković nakon u Ženevi.

Novi šok! Poraz za Novaka Đokovića: Srbin dobio set sa 6:0 pa se totalno raspao protiv 44. igrača svijeta

AFP

No, osim oproštaja od švicarskog turnira, njegove je navijače zabrinula i snimka kako pije vodu, dok mu ruka drhti.