TenisTeniske paralele

Hrvatski Davis cup reprezentativac ispao u prvom kolu: Amerikanac Denis Kudla slavio za manje od sat vremena

11. lipnja 2019. - 18:46
tenis_zdrijeb18-010218

Hrvatski Davis Cup reprezentativac Viktor Galović (ATP - 205.) nije se plasirao u 2. kolo ATP turnira u Stuttgartu, gdje ga je u utorak u dvoboju 1. kola svladao Amerikanac Denis Kudla sa 6-3, 6-2 za samo 59 minuta.

Galović je prošao dva kvalifikacijska kola za ulazak u glavni turnir, ali protiv 26-godišnjeg Kudle nije imao previše prilika. Amerikanac je otvorio meč nizom od tri osvojena gema, na što je Galović uzvratio istom mjerom, ali je naš tenisač u osmom gemu ponovno izgubio servis, što je Kudli bilo dovoljno za osvajanje prve dionice. 'Breakovima' u prvom i sedmom gemu drugog seta Kudla je lakoćom završio meč.

Galoviću je to bio četvrti nastup u glavnom ždrijebu nekog ATP turnira i treći poraz u 1. kolu. Najbolji rezultat ostvario je prošle godine u švicarskom...

28. svibanj 2024 16:40