Tenissrbin slavio

Cijela dvorana u Parizu navijala protiv Đokovića, on provocirao publiku: ‘Dosta su utjecali na tijek meča‘

Piše SPORT SD
6. studenog 2022. - 10:09

Novak Đoković pobijedio je Stefanosa Tsitsipasa u polufinalu Mastersa u Parizu s 2:1 u setovima i tako se plasirao u finale. Dramatičan meč odlučen je u tie-breaku odlučujućeg seta, a to je bila osma uzastopna pobjeda Đokovića protiv grčkog tenisača.

"Meč sam počeo odlično. Cijelu situaciju sam jasno vidio i osjećao svaki svoj udarac. Rano u drugom setu sam propustio neke prilike na njegov servis, on je dobro odservirao, pronašao prave udarce i motivirao publiku da mu da podršku", rekao je Đoković pa se osvrnuo na publiku koja je navijala za Grka.

"Vidjeli ste koliko ga je publika podržala u drugom setu. On je to tražio od i dobio, a tek krajem trećeg seta je publika bila malo izjednačenija u pristupu prema nama. Sve do tada su...

01. lipanj 2024 06:53