Strani nogometPresudio VAR

Veliki preokret u Napulju: domaćin do pobjede došao u osmoj minuti nadoknade pogotkom iz kaznenog udarca

6. svibnja 2019. - 01:22
2019-05-05T203459Z_275154471_RC1A2CC13C20_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-NAP-CAG.JPG

U susretu 35. kola talijanskog nogometnog prvenstva Napoli je pobijedio Cagliari sa 2-1 postigavši pobjednički gol u osmoj minuti sudačke nadoknade iz jedanaesterca.

Cagliari se dobro držao, vodio je do 85. minute, no Napoli je u samoj završnici okrenuo rezultat, a pobjednički gol zabio je iz kaznenog udaraca u osmoj minuti nadoknade.

Gosti su poveli golom Leonarda Pavolettija u 65. minuti, izjednačio je Dries Mertens u 85. minuti, a duboko u sudačkoj nadoknadi sudac Daniele Chiffi dosudio je jedanaesterac za domaćine zbog igranja rukom Fabrizia Cacciatorea. Sudac je odluku donio nakon provjere video analizom, no čini se kako je gostujući igrač igrao rukom izvan kaznenog prostora.

Gosti su žestoko su prigovarali, pa je Artur Ionita isključen zbog 'dugog jezika', a Lorenzo...

26. lipanj 2024 07:52