Strani nogometpremiership

Veliki preokret Arsenal, ‘topnici‘ su ostali ispred ‘građana‘ nakon pobjedničkog gola u sedmoj minuti nadoknade

4. ožujka 2023. - 19:35

Nogometaši Arsenala ponovno imaju pet bodova prednosti u odnosu na Manchester City na vrhu ljestvice engleskog prvenstva zahvaljujući dramatičnoj 3-2 (0-1) domaćoj pobjedi protiv Bournemoutha u susretu 26. kola.

Arsenal je gubio doslovno od samog starta dvoboja, no u posljednjih pola sata nadoknadio je 0-2, a pobjednički pogodak Reiss Nelson postigao je nakon kornera u sedmoj minuti nadoknade iako je sudac prvoztno pokazao kako će se igrati šest minuta po isteku 90. minute.

Susret je počeo kao iz snova za goste iz Bournemoutha koji su poveli nakon točno 9.11 sekundi igre, izveli su loptu s centra i odigrali akciju za Billinga koji je ostao nečuvan na petercu. Arsenal je tako pao u zaostatak, a da nije niti dotaknuo loptu. Ipak, ovo nije najbrži pogodak u Premier ligi, u sezoni 201...

04. svibanj 2024 07:11