Strani nogometeksplicitne scene

Urnebesna situacija: Pokazali gole stražnjice napadaču u bizarnom pokušaju da ga ometu u izvođenju penala

Piše SPORT SD
17. travnja 2023. - 14:22

Na nogometnim stadionima diljem svijeta često možemo svjedočiti pokušajima navijača da ometu protivničke igrače ne bi li bar malo pomogli svojoj momčadi.

To su uglavnom nekakvi uzvici, nekada se dogodi i da laserima svijetle protivničkim igračima u oči, no ono što se dogodilo jučer u najvišem rangu francuskog nogometa je uistinu bizarno.

Clermont je na domaćem terenu gubio od Angersa 0:1 kada im je u 33. minuti dosuđen jedanaesterac.

I dok ga se napadač domaće momčadi Grejohn Krei spremao izvesti, gostujući navijači su, u pokušaju da ga zbune i ometu, skinuli gaće i pokazali mu stražnjicu.

No 27-godišnjeg Francuza to nije omelo te je hladnokrvno zabio.

Clermontu je šest minuta kasnije dosuđen još jedan jedanaesterac, te je za konačnih 2:1 sa bijele...

04. svibanj 2024 13:59