Tudorova Verona slavila na gostovanju kod Spezije, Nikola Kalinić odigrao 20 minuta

6. siječnja 2022. - 16:59

Unatoč brojnim izostancima zbog koronavirusa, Verona, koju vodi hrvatski stručnjak Igor Tudor, je na gostovanju pobijedila Speziju sa 2-1 u susretu 20. kola talijanskog prvenstva.

Tudor na gostovanju u La Speziji nije mogao računati na čak 10 igrača (Lorenzo Montipo, Alessandro Berardi, Giangiacomo Magnani, Mert Cetin, Diego Coppola, Marco Davide Faraoni, Gianluca Frabotta, Matteo Cancellieri, Danielsa Bessa, Antonino Ragu Bessa), no uspio je izboriti prvu pobjedu u zadnja četiri kola.

Na vratima je priliku dobio Ivor Pandur, Nikola Kalinić je ušao u igru u 71. minuti, dok je Boško Šutalo ostao na klupi.

Sve najzanimljivije dogodilo se u drugom dijelu. Gianluca Caprari je doveo goste u vodstvo u 59. minuti, a 11 minuta kasnije drugim golom na utakmici je povećao prednost...

05. svibanj 2024 18:02