Treba i ovo znati promašiti: kad ovo pogledate bit ćete spremni sve oprostiti svojim nogometnim ljubimcima

Piše R.R.
28. studenog 2018. - 17:58
2018-11-27T205115Z_168437927_RC161FABB290_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-ROM-MAD.JPG

Pola Rima, onog koji navija za "vučicu" dugo se hvatalo za glavu. Ono što je na Olimpicu promašio Cengiz Under izazvalo je nevjericu svih na tribinama. I sam se Under uhvatio za glavu, svi navijači Rome pali su u očaj. Nitko zapravo nije vjerovao da se dogodio ovakav promašaj. Promašaj godine, desetljeća ....

Igrala se prva minuta sudačke nadoknade kada je Zaniola prošao po lijevoj strani, gurnuo paralelu s gol-linijom prema samom Cengizu Underu koji je opalio jako, moćno, ali toliko neprecizno da je lopta završila visoko preko gola, nebu pod oblake.

Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 0:0, a odmah u nastavku je Real Madrid preko Garetha Balea u 47. minuti i Lucasa Vazqueza u 59. minuti stigli do 2:0. Tko zna kako bi se kretao rezultat da je Under zakucao loptu u mrežu, i...

04. svibanj 2024 11:35