Strani nogometprijateljska

Srbija se nije proslavila na gostovanju, primili su gol već u 62 sekundi. Stojković poslao poruku nakon utakmice

Piše Sport SD
16. studenog 2023. - 08:42

Belgija i Srbija odigrali su prijateljsku utakmicu u Leuvenu uoči nastavka kvalifikacija za Euro, slavili su domaćini minimalnim rezultatom (1:0). Gol je pao već u 62. sekundi nakon loše reakcije srpske obrane, video pogledajte OVDJE, strijelac je bio Carrasco.

Nakon utakmice oglasio se izbornik Srbije Dragan Stojković:

- Odigrali smo u drugom poluvremenu puno bolje, imali posjed, nekoliko prilika nismo iskoristili. Pokazali smo reakciju poslije prvog poluvremena. U mislima nam je meč u Leskovcu, znamo šta želimo.

AFP

Belgija se već plasirala na Europsko prvenstvo, dok Srbija nastup u Njemačkoj mora osigurati kod kuće protiv Bugarske. Dovoljan im je i remi za plasman, čak i da Crna Gora pobjedi u oba preostala meča.

Mađarska je prva u skupini G s 14 bodova, Srbija je druga s 13 bodova, a Crna Gora treća s osam bodova.

02. lipanj 2024 09:44