Slaven Bilić se loše proveo: Ronaldo i Brozović uništili njegov Al Fateh

Piše Sport SD
25. kolovoza 2023. - 22:17

Al Nassr je u trećem kolu saudijske lige otišao u goste Al Fatehu kojeg s klupe vodi Slaven Bilić, a bivši izbornik Vatrenih nije se dobro proveo. Ronaldo i društvo slavili su s visokih 5:0. Gosti su poveli u 27. minuti golom Sadija Manea, a posebno je lijepa asistencija Cristiana Ronalda.

Marcelo Brozović mu je poslao loptu na rub šesnaesterca, a Ronaldo ju petom proslijedio u noge Mane koji nije imao težak zadatak. Senegalac je pobjegao stoperu i zakucao loptu u suprotni kut za vodstvo Al Nassra. Maneu je to bio drugi gol u trećoj utakmici za klub.

Ronaldo se prometnuo u junaka susreta jer je nakon asistencije zabio i dva gola. Portugalac je u 38. minuti povisio na 0:2, a nakon deset minuta nastavka pogodio i za 0:3.

Mane je u 81. minuti zabio i svoj drugi gol na utakmici i povisio na 0:4. Bilićeva ekipa nije imala predaha ni nakon toga. U šestoj minuti sučeve nadoknade Ronaldo je povisio na 0:5 i tako potvrdio visoku pobjedu svoje momčadi.

02. svibanj 2024 14:22