Salernitana Domagoja Bradarića slavila na gostovanju kod Leccea, Morova Bologna uzela kući nove bodove

27. siječnja 2023. - 23:01

Nogometaši Salernitane u susretu su 20. kola talijanskog prvenstva kao gosti svladali Lecce sa 2-1 (2-1).

Sva tri pogotka postignuta su u prvoj četvrtini dvoboja, Salernitana je povela sa 2-0 golovima Dije (5) i Vilhene (20), da bi Strefezza (23) smanjio na 2-1.

Domagoj Bradarić odigrao je čitav susret za Salernitanu, dok Marin Pongračić zbog ozljede nije konkurirao za nastup u momčadi Leccea.

Ovom pobjedom Salernitana je preskočila Lecce na ljestvici, sada je 14. sa 21 bodom, a 15. Lecce ima 20.

Ranije u petak je Bologna kao domaćin svladala Speziju sa 2-0 (1-0). Pogotke su postigli Posch (37) i Orsolini (77). Nikola Moro igrao je za Bolognu do 68. minute. S ova tri boda Bologna je skočila na deveto mjesto sa 26 bodova, koliko ima i osmi Torino, dok je Spezia 16. sa 18...

25. travanj 2024 19:35