Strani nogometliga prvaka

Real i Manchester City rutinski prošli u četvrtfinale, Modrić asistirao za gol

Piše Toni Bilić
16. ožujka 2021. - 22:47

Real Madrid i Manchester City potvrdili su prolaz u četvrtfinale Lige prvaka, gdje su se pridružili Portu, Borussiji Dortmund, Liverpoolu i PSG-u. Real je, nakon pobjede nad Atalantom 1:0 u Bergamu, sinoć u Madridu bio bolji s 3:1. Prema očekivanjima, bio je to i hrvatski dvoboj, jer od početka su zaigrali Luka Modrić za domaćine i Mario Pašalić za Atalantu. Modrić je dirigirao Realovom igrom, te je bio i asistent za prvi gol, dok je Pašalić izašao na poluvremenu.

Atalanta je dosta dobro i agresivno ušla u susret, već u 2. minuti Gosens je pucao, no obranio mu je Courtois. Real je nakon prvih 15-ak minuta ipak preuzeo kontrolu igre. U 27. minuti Vinicius je bio u prilici nakon dodavanja Benzeme, no blokirao ga je Djimsiti. Sedam minuta poslije Madriđani su poveli...

16. lipanj 2024 14:16