Toma Bašić zabio, Lazio odgodio Napolijevu proslavu, Pašalić i Atalanta u borbi, Jurić i Vlašić slavili u gostima

3. svibnja 2023. - 23:42

U susretu 33. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je u Rimu pobijedio Sassuolo sa 2-0 odgodivši Napolijevu proslavu prvaka, a drugi pogodak na utakmici postigao je hrvatski nogometaš Toma Bašić.

Lazio je pobjedom protiv Sassuola smanjio zaostatak za vodećim Napolijem na 15 bodova i barem privremeno odgodio Napolijevu proslavu prvaka. Međutim, Napolitancima u četvrtak treba samo bod na gostovanju kod Udinesea kako bi pet kola prije kraja prvenstva osigurali treći "scudetto" u povijesti kluba.

Lazio je poveo u 14. minuti golom Felipea Andersona, a pobjedu rimskog kluba osigurao je Toma Bašić u drugoj minuti sudačke nadoknade. Domaćin je "ukrao" loptu na sredini terena, te jurnuo u kontru. Lopta je došla na lijevo krilo do Mattije Zaccagnija koji je vratio u sredinu do...

05. svibanj 2024 22:01