Strani nogomethrvati u rusiji

Nikola Vlašić ponovno strijelac, Ćorluka i Lovren remizirali

30. kolovoza 2020. - 20:51

Nogometaši moskovskog CSKA prekinuli su seriju loših rezultata pobijedivši na gostovanju Ahmat Grozni sa 3-0 uz golove Nikole Vlašića i Kristijana Bistrovića, dok su u derbiju kola Lokomotiv Moskva i Zenit odigrali bez golova.

Nakon što je u posljednja tri kola dohvatio samo jedan bod, CSKA je na gostovanju porazio Grozni uz sjajnu predstavu hrvatskog dvojca.

Gosti u poveli u 11. minuti preko Kučajeva, a pitanje pobjednika razriješili su Bistrović i Vlašić golovima u završnici susreta. Prvo je Bistrović u 88. zabio za 2-0, da bi dvije minute kasnije Vlašić sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca zaključio priču.

Bio je to njegov treći gol u a zadnja četiri kola uz jednu asistenciju, dok je Bistrović upisao prvijenac ove sezone.