Strani nogometremizirali s genoom

Nikola Kalinić spasio Tudorovou Veronu u sudačkoj nadoknadi

26. rujna 2021. - 00:07

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 6. kola talijanskog nogometnog prvenstva Genoa i Verona su igrale 3-3 (0-1), a bod momčadi koju vodi Igor Tudor u prvoj minuti sudačke nadoknade spasio je Nikola Kalinić.

Verona je povela 2-0 golovima Simeonea (8) i Baraka (49-11m), ali tada se odlučila povuči i braniti prednost što se nije pokazalo dobrom odlukom te je po drugi put u samo tri dana ispustila vodstvo od dva pogotka. Genoa je u razmaku od samo devet minuta postigla tri gola i povela sa 3-2, prvo je Criscito (76-11m) iskoristio kazneni udarac da bi Destro (80, 85) dva puta odlično reagirao u gostujućem kaznenom prostoru. Ipak, Kalinić (90+1) je u prvoj minuti sudačke nadoknade glavom s pet metara proslijedio ubačaj Casalea u mrežu za konačnih 3-3.