Strani nogometpremier league

Nastavljaju se muke za Bielsu: Arsenal uvjerljivo slavio u gostima kod Leedsa

18. prosinca 2021. - 20:48

U subotu je odigrana samo jedna utakmica 18. kola engleske Premier lige. Nogometaši Arsenala su u gostima kod Leedsa bili uvjerljivi te su slavili 4-1.

Utakmica je riješena u prvih 45 minuta nakon kojih je Arsenal vodio 3-0. Nezaustavljiv je za domaćina bio 20-godišnji Brazilac Gabriel Martinelli koji je postigao uvodna dva gola na susretu (u 16. i 28. minuti), a dobru predstavu Arsenala u prvom dijelu zaokružio je Saka golom u 42. minuti za 3-0.

U nastavku susreta Leeds nije uspio napraviti ništa posebno što bi zaprijetilo Arsenalu. Domaćin je smanjio golom Raphinhe iz jedanaesterca, ali su gosti svemu dodali novi gol za konačnih 4-1 (Smith Rowe u 84. minuti).

Arsenal je dobio treću prvenstvenu utakmicu u nizu (9-1 razlika pogodaka u ta tri dvoboja). Leeds je, pak, upisao treći p...

24. travanj 2024 01:08