Strani nogometliga prvaka

Milan bez bodova nakon dva kola: ‘Sudac definitivno nije imao svoju večer. Ali, unatoč svemu mi smo mogli više napraviti‘

29. rujna 2021. - 09:50

Premda su nogometaši Milana vodili na poluvremenima obje ovosezonske utakmice u Ligi prvaka, nakon dva kola imaju nula bodova.

Na Anfieldu su nakon prvih 45 minuta imali 2-1 protiv Liverpoola, ali su izgubili 2-3. Potom su ovog utorka na svom San Siru vodili 1-0 na poluvremenu protiv madridskog Atletica. Tri boda su u džepu držali sve do 84. minute, ali su na kraju, uz igrača manje na travnjaku, izgubili 1-2. Drugi pogodak su primili u 97. minuti (Suarez iz jedanaesterca).

„Sudac ove utakmice definitivno nije imao svoju večer. Nije samo u pitanju crveni karton za nas ni pogotovo jedanaesterac. Stvar je u tome što je svaka 50-50 situacija odlazila na stranu našeg suparnika. Ali, čak i unatoč svemu tome mi smo mogli više napraviti“, rekao je nakon susreta za Sport Mediaset...

25. travanj 2024 13:00