Menadžer Rangersa naredio svojim igračima da puste gol: ‘Ovaj klub je izgrađen na visokim standardima‘

12. veljače 2023. - 21:55

Nogometaši Rangersa izborili su plasman u četvrtfinale škotskog Kupa nakon što su u susretu osmine finala pobijedili Partick Thistle sa 3-2. Bila je to zanimljiva utakmica u kojoj su gosti poveli 1-0, imali su i 2-2, no Rangers je četiri minute prije kraja zabio za pobjedu.

Međutim, više od samog rezultata nakon utakmice se pričalo o potezu menadžera Rangersa Michaela Bealea koji je svojim igračima naredio da puste suparniku pogodak za 2-2.

No, krenimo redom. Partick Thistle, koji se nalazi na petom mjestu drugog razreda škotskog nogometa, poveo je u 35. minuti golom Kevina Holta iz jedanaesterca. Izjednačio je hrvatski napadač Antonio Čolak u 50. minuti svojim 15. golom u 30. nastupu za Rangers.

U 65. minuti je domaćin imao kazneni udarac, no James Tavernier nije bio...

05. svibanj 2024 14:44