Manchester City s lakoćom prošao drugoligaša Bristola, Blackburn izbacio Leicester

28. veljače 2023. - 23:44

Nogometaši Manchester Cityja prošli su u četvrtfinale FA kupa nakon što su u gostima pobijedili drugoligaša Bristol City s 3-0.

Junak u ovoj pobjedi kluba iz Manchestera bio je Phil Foden koji je postigao pogotke za 2-0 gostiju, u sedmoj i 74. minuti. Sve je okončano golom Kevina De Bruynea devet minuta prije kraja.

Bristol City je izgubio prvu utakmicu nakon kraja prosinca prošle godine.

Iznenađenje večeri je pobjeda Blackburna u gostima kod Leicestera od 2-1. Blackburn, trenutačno četvrta momčad na ljestvici Championshipa, je vodila 2-0 nakon golova Dolana u 33. i Szmodicsa u 52. minuti. Leicester je do kraja tek uspio smanjiti golom Iheanacha u 67. minuti.

U prvoligaškom obračunu Fulham je pred svojim navijačima pobijedio Leeds 2-0 golovima Joaa Palhinhe u 21. i Solomona u 56...

23. travanj 2024 02:46