Strani nogometremek-djelo

Kakav top u nogama: nevjerojatni Hulk zabio iz slobodnjaka s 40 metara, pogledajte golčinu

Piše Sport SD
7. kolovoza 2023. - 08:02

Atletico Mineiro je s 2:0 pobijedio Sao Paulo u 18. kolu brazilskog prvenstva. Taj susret obilježio je gol koji je zabio 37-godišnji Hulk o kojem će se još dugo pričati - pišu Sportske novosti.

Hulk je u četvrtoj minuti doveo Atletico u vodstvo iz slobodnog udarca, da bi pobjedu potvrdio Pavon iz penala u 69. minuti. Pavonov penal je bio samo točka na i, ali Hulkov slobodnjak je bio pravo remek-djelo.

Video pogledajte OVDJE.

Bivši brazilski reprezentativac je s nekih 40 metara lijevom nogom zakucao loptu u desne rašlje pokraj nemoćnog golmana Rafaela. Hulk je tako još jednom pokazao kakav top ima u nogama po čemu je i poznat.

Hulk je u Atleticu od veljače 2021. godine, a igrao je još u Japanu, Portu, Zenitu i Shanghai SIPG-u. Za Atletico je ove sezone u 40 utakmica zabio 22 gola i upisao pet asistencija.

24. svibanj 2024 13:27