Strani nogometšok za ‘topnike‘

Iznenađenja u FA kupu: drugoligaš izbacio Arsenal zahvaljujući pogotku u 83. minuti

9. siječnja 2022. - 20:25

Nogometaši Arsenala ispali su rano u ovosezonskom izdanju engleskog FA kupa. Drugoligaš Nottingham Forest je kao domaćin u 3. kolu slavio s 1-0.

Pogodak vrijedan prolaska postigao je džoker s klupe Lewis Grabban u 83. minuti. Iako je Arsenal pokušao do kraja izjednačiti domaćin je bez ikakvih problema odbio napade te u sjajnoj atmosferi proslavio veliku pobjedu sa svojim navijačima. U idućem kolu Nottingham Forest na domaćem terenu igra protiv Leicestera.

Nottingham Forest je trenutačno deveta momčad engleskog Championshipa, dok je Arsenal donedavno bio u odličnom nizu od pet pobjeda koji je prekinut domaćim porazom od Manchester Cityja (1-2), a sada je uslijedio i 'nizak udarac' u FA kupu.

Recimo kako je Arsenal s 14 naslova pobjednika rekorder ovog natjecanja među...

27. travanj 2024 03:44