Gol Bistrovića za pobjedu CSKA: prvi ovosezonski zgoditak Hrvata, u igru je ušao tek tri minute ranije

20. rujna 2020. - 17:29

Hrvatski veznjak Kristijan Bistrović bio je strijelac jedinog pogotka u 1-0 (0-0) gostujućoj pobjedi moskovskog CSKA protiv Ufe u susretu 8. kola ruskog nogometnog prvenstva.

Bistrović je u 64. minuti snažnim udarcem sa 12 metara pogodio sam gornji desni kut suparničkog gola.

Ovo je prvi ovosezonski pogodak 22-godišnjeg Koprivničanina u prvenstvu, a postigao ga je samo tri minute po ulasku u igru.

Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić odigrao je čitav susret za CSKA koji je sada drugi na ljestvici sa 16 bodova, jednim manje od vodećeg Zenita, a jednim više od trećeg Sočija. Ufa je 14. s pet bodova.

18. travanj 2024 13:31