Strani nogometminimalna pobjeda

Dvoboj hrvatskih trenera u Serie A otišao na stranu Ivana Jurića: njegov Torino bio je bolji od Tudorove Verone

19. prosinca 2021. - 20:44

U susretu 18. kola talijanskog nogometnog prvenstva, okršaju dvojice hrvatskih trenera Torino Ivana Jurića je pobijedio Veronu, koju vodi Igor Tudor sa 1-0.

Pogodak odluke zabio je Tommaso Pobega u 26. minuti. Minutu ranije gosti su ostali s igračem manje nakon što je isključen Giangiacomo Magnani.

Marko Pjaca je odigrao cijeli susret za Torino, dok je Josip Brekalo ušao u igru u 63. minuti. Kod gostiju Boško Šutalo je ušao u igru u 29. minuti, dok Ivor Pandrur nije nastupio.

Bila je to druga uzastopna pobjeda Torina, dok je Verona upisala drugi uzastopni poraz.

Sampdoria i Venezia su remizirali 1-1. Domaćin je poveo u prvoj minuti golom Manola Gabbiadinija, a izjednačio je Thomas Henry u 87. minuti.

Identičnim rezultatom završio je i susret Spezije i Empolija.