Strani nogometisprovociran

Drama u sudačkoj nadoknadi: Lukaku se ‘osvetio‘ navijačima i zaradio isključenje, ali tu priča nije bila gotova

Piše Goran Čičin-Mašansker/SN
5. travnja 2023. - 07:58

Prva utakmica polufinala Kupa Italije između Juventusa i Intera u Torinu bila je relativno mirna sve do same završnice. Juan Cuadrado doveo je Staru damu u vodstvo u 83. minuti, a konačnih 1:1 postavio je Romelu Lukaku iz kaznenog udarca u 5. minuti sudačke nadoknade - pišu Sportske novosti.

Golove s utakmice Juventus - Inter možete pogledati OVDJE.

Proslava pogotka belgijskog napadača inicirala je veliku gužvu na samom kraju susreta. Ništa novo, ponovio je Lukaku svoj ritual ‘ušutkavanja‘ suparničkih navijača i kritičara, no učinio je to pred Juventusovom ‘Curva Sud‘, pa su neki domaći fanovi odgovorili bacanjem predmeta u teren.

Talijanski mediji pišu kako je Lukaku vjerojatno namjerno slavio ispred domaćih navijača kako bi im odgovorio na navodno...

03. svibanj 2024 07:18