Strani nogometeuro kvalifikacije

Danski napadač optužio suparnike da su ga htjeli ozlijediti: ‘Osjetio sam da su me ciljali, razumijem talijanski...‘

Piše Sport SD
18. listopada 2023. - 10:04

Danci su se dobro namučili za tri boda protiv reprezentacije koja je u prvih sedam kola kvalifikacija za europsko prvenstvo imala gol-razliku 0:24.

Rasmus Hojlund je u 42. minuti zabio za vodstvo, Alessandro Golinucci je u 61. minuti postigao prvi gol za San Marino u ovim kvalifikacijama i izjednačio, a Yussuf Poulsen u 70. minuti zabio za pobjedu Danske.

Danci su vrlo blizu plasmana na Euro, u sljedećem kolu na domaćem travnjaku igraju protiv Slovenije, a zatim idu na gostovanje kod Sjeverne Irske.

Strijelac prvog gola Rasmus Hojlund nakon utakmice optužio je nogometaše San Marina da su ga htjeli ozlijediti:

- Osjetio sam da su me ciljali, razumijem talijanski i čuo sam kako govore, imali su ideju da me polome....

Mladi danski napadač ovog ljeta je prešao iz Atalante u Manchester United za 75 milijuna eura.

29. travanj 2024 00:26