Strani nogometteniski rezultat

Bivši Hajdukov dragulj u sjajnoj je formi, zabio je dva gola u spektakularnom okršaju s deset pogodaka

Piše Sport SD
17. ožujka 2023. - 23:29

Dva gola zabio je Andrija Balić (25) za Duklu iz Banske Bystrice u utakmici 24. kola slovačkog prvenstva, ali njegovoj momčadi to nije bilo dovoljno da izbjegne poraz na gostovanju kod Žiline.

U spektakularnoj utakmici s čak 10 golova, trenutačno četvrtoplasirana momčad lige slavila je teniskim rezultatom, 6:4. Balić je na terenu proveo svih 90 minuta, a golove je zabio u drugom poluvremenu. Prvi je bio u 73. minuti za 3:3, nakon asistencije Rymarenka.

Domaćini su nakon toga "blickrigom" otišli na 5:3, u četiri minute zabili su Bari i Kaprálik, da bi Balić u 83. smanjio na 5:4. Konačnih 6:4 za Žilinu postavio je Galčík u sudačkoj nadoknadi.

Balić je u posljednje tri utakmice zabio četiri gola. Prije poraza od Žiline, bio je strijelac u pobjedama protiv Skalice i ...

26. travanj 2024 02:03