Strani nogometoštra kritika

Conte bijesan nakon što je VAR u 97. minuti poništio pogodak koji bi Tottenhamu osigurao prolaz: ‘Sudac u takvoj situaciji mora pokazati više inteligencije‘

27. listopada 2022. - 10:49

Menadžer engleskog nogometnog premierligaša Tottenhama Talijan Antonio Conte oštro je kritizirao suđenje nakon što je VAR u sedmoj minuti nadoknade poništio pobjednički pogodak Spursa u susretu protiv Sportinga kojim bi londonski klub osigurao prolaz u osminu finala.

Tottenham i Sporting su nakon velike drame odigrali 1-1. Gosti su poveli u 22. minuti golom Marcusa Edwardsa, a izjednačio je Rodrigo Bentancur u 80. minuta nakon što je Ivan Perišić ubacio iz kornera.

U petoj minuti nadoknade Harry Kane je zabio za 2-1 izazvavši ludnicu na stadionu londonskog sastava, ali je pogodak nakon skoro tri minute video analize ipak poništen zbog zaleđa. Da je priznat, Tottenham bi osigurao osminu finala, ovako je odluka odgođena za zadnje kolo u kojem sve četiri momčadi iz...

02. svibanj 2024 17:59