RukometFestival rukometa

Poznati svi putnici na ‘Final Four‘ hrvatskog Kupa

10. svibnja 2022. - 23:45

Nakon PPD Zagreba, Poreča i Sesveta, očekivano i rukometaši Nexea izborili su plasman na završni turniru Kupa Hrvatske u Poreču ovoga vikenda.

Nexe je u posljednjem četvrtfinalnom susretu na svom terenu pobijedio Bjelovar sa 35-23.

Bjelovarčani su tek prvih 15 minuta uspijevali držati priključak, nakon toga "Gromovi" su pojačali ritam i usmjerili utakmicu prema željenom cilju. Već nakon prvih 30 minuta Nexe je napravio razliku od osam pogodaka, a do kraja susreta zaostatak gostujuće ekipe popeo se na +12.

Prvo ime Nexea bio je Tomislav Severec sa šest pogodaka, dok je Ivan Vida zabio četiri gola. Tibor Jurjević s pet pogodaka predvodio je Bjelovar, dok je gostujući vratar Dino Hećimović sakupio 13 obrana.

Festival rukometa u Poreču počinje u srijedu završnicom kadetskog n...

26. travanj 2024 02:37