Rukometprva liga

Pločankama dobro ‘legla’ Koka, Split 2010 izgubio uz veliki prstohvat Vegete, ŽARK Split upisao treću pobjedu u nizu

Piše Ivan Renić, Branko Kulidžan
24. listopada 2022. - 20:20

Rukometašice Dalmatinke pobijedile su Koku u 6. kolu ženske 1. HRL s 28:22 (14:10). Nakon početne prednosti domaćih, susret je polako odmicao na stranu Pločanki. Tako su do kraja prvog poluvremena imale zalihu od četiri gola viška. U nastavku je ona još malo porasla, a domaće se na bliže od dva gola minusa nisu uspjele približiti. A. Zelić i Bule bile su najefikasnije s po sedam pogodaka, a dobru izvedbu na vratima imala je i Vugdelija s 10 obrana.

Dalmatinka: Vugdelija (10 obrana), Jelčić, Gustin (5), Galov, G. Zelić (4), Lovrić, Jerković (1), A. Zelić (7) Bule (7), Burđelez, Žderić (3), Barbir (1)

Rukometašice Splita 2010 upisale su uvjerljiv poraz na gostovanju kod Podravke Vegeta s 18:47 (8:25). Imale su gošće prednost na otvaranju susreta. Međutim, to je bilo sve...

27. travanj 2024 19:21