Rukometeuropska liga

Nexe doživio neočekivan poraz na svom parketu, na gostovanju kod lisabonskog Sportinga tražiti put prema prvom mjestu

21. veljače 2023. - 22:53

Rukometaši Nexea doživjeli su iznenađujući poraz na svom parketu od austrijskog Alpla Harda, koji je u predzadnjem kolu u skupini C Europske lige slavio sa 29-22 (14-12) i tako došao do svoje prve pobjede.

Fahrudin Melić je sa šest pogodaka predvodio strijelce Nexea, četiri gola postigao je Marin Jelinić, a po tri Ivan Sršen i Luka Moslavac. Pobjednike su sa po pet pogodaka predvodili Karolis Antanavičius i Luca Raschle.

Nakon početnog vodstva od 2-0, rukometaši Nexea dopustili su Austrijancima seriju od četiri pogotka, što je gostima dalo krila. Pokušavao je Branko Tamše probuditi svoju momčad, ali Našičani nikako nisu uspjeli ući u pravi ritam. To je rezultiralo prednošću Alple Harda od četiri pogotka (9-13) u 24. minuti. Do kraja poluvremena Nexe je uspio smanjiti zaostata...

26. travanj 2024 06:01