Rukometčetvrta završnica

Mađarski Veszprem prvi je finalist SEHA lige: favorite do pobjede povukao vratar Corrales koji je u ključnim trenucima obranio i dva sedmerca

4. rujna 2020. - 19:56

Rukometaši mađarskog Veszprema prvi su finalisti završnog turnira regionalne SEHA lige koji se igra u Zadru, oni su u polufinalu svladali bjeloruski Meškov iz Bresta sa 28-24 (12-13).

Favorizirani Veszprem do pobjede je stigao boljom igrom u drugom poluvremenu, a prvenstveno se istaknuo vratar Rodrigo Corrales sa 15 obrana, Španjolac je u ključnim trenucima, kada se mađarski sastav rezultatski odvajao, obranio i dva sedmerca, pa se u posljednjih 10 minuta ušlo s rezultatom 24-20.

Prednost Veszprema rasla je i do najvećih šest razlike da bi na kraju završilo 28-24.

Gašper Marguč i Petar Nenadić postigli su po šest golova za Veszprem, dok je Aleksandar Škurinski bio šesterostruki strijelac za Meškov.

Za Veszprem će ovo biti četvrti nastup u finalu SEHA lige, naslove je...

26. travanj 2024 00:39