Rukometliga prvaka

Drugi poraz PPD Zagreba, vraćaju se iz Njemačke bez bodova

22. rujna 2022. - 22:32

Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb upisali su i drugi poraz u skupini A Lige prvaka nakon što su na gostovanju kod Magdeburga izgubili sa 25-35 (12-17).

Nakon domaćeg poraza od danskog GOG Gudmea (27-31), hrvatski prvak je poražen i na gostovanju u Njemačkoj. I to s velikih 10 razlike.

PPD Zagreb je dobro ušao u susret, nakon deset minuta vodio je 5-4, no Magdeburg je okrenuo rezultat i vrlo brzo došao do tri gola prednosti (10-7), a potom i do +4 (13-9). Na poluvremenu je domaći sastav imao pet pogodaka viška (17-12).

U nastavku susreta prednost Magdeburga je nastavila rasti. U 40. minuti je bilo velikih +10 (26-16), a potom i 11 razlike (30-19). Na koncu je završilo 35-25 za drugu pobjedu njemačkog sastava i drugi poraz hrvatskog prvaka.