Rukometrukomet

Dalmatinke na kraju ‘u ništa‘: Splićanke i Trogiranke na gostovanjima u Dugom Selu i Čakovcu poražene s pet razlike

Piše V.B.
27. rujna 2021. - 19:14

Splićanke su se u Dugom Selu nekako iščupale iz užasnog starta (3:11) i početkom drugog poluvremena došle na samo dva gola minusa (11:13), no u sljedećih deset minuta domaćin se odlijepio na 20:14 uz kombiniranih sedam golova Čalušić i Vuković. Do kraja susreta gošće više nisu ozbiljnije ugrozile Dugo Selo i doživjele su prvi poraz u sezoni.

Već nakon 16 minuta Trogiranke su gubile 11:4, odmah ih je počela kažnjavati Lea Vukojević koja im je uvalila čak 12 golova ukupno. Na poluvremenu je također bilo sedam razlike, a u drugom dijelu i najvećih 24:13. Sve u svemu, utakmica za zaborav što se Trogira tiče.

24. travanj 2024 19:51