Ostalozabavljale se u bazenu

Splićankama trebalo 15 minuta da zabiju zgoditak: zagrebačka Mladost lakoćom obranila naslov pobjednica Kupa Hrvatske

24. studenog 2019. - 19:09

Zagrebačka Mladost je potvrdila kako je i dalje najbolja, kako nema konkurencije u domaćim bazenima te je, očekivano, nastavila svoj trofejni niz, a Emmi Miljković pak kako joj je zasluženo večer prije finala pripao naslov najbolje hrvatske vaterpolistice u 2019. godini. Finale je 31-godišnja hrvatska reprezentativka, Riječanka u kapici Mladosti otvorila s dva pogotka. U prvoj četvrtini u kojoj je Mladost bila bolja sa 6:0 postigla je ukupno tri pogotka. U drugoj četvrtini je ponovila to isto. S prva dva pogotka je podigla vodstvo zagrebačke ekipe na 8:0, a s novim, trećim, ukupno šestim pogotkom, zakucala je za 11:0. Tek nakon toga je Jadran postigao prvi pogodak, i to Domina Butić iz peterca kad je na semaforu pisalo kako se do odmora ima odigrati još 52...

18. travanj 2024 02:46